C# EĞİTİMLERİ KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Bu Bölümde Eğitimlerimize Katılan Kişilerin Değerli Görüşlerini Okuyabilirsiniz

 

SIKÇA SORULAN SORULARA BAKEĞİTİMLERE GÖZAT

YORUMLAR

Bir eğitim sürecinin sonuna geldik ve bu süreç nasıl tamamlandı hala anlamış değilim. Eğitimin en başından, en sonuna kadar geçen süre tabiri caizse benim için göz açıp kapayıncaya kadardı. C# programlama dilini hep öğrenmek istemiştim. İnternette yaptığım araştırmalar ya da izlediğim videolar hep kafamda bir soru işareti oluşturmuştu , bu sorulara çoğu zaman cevap bulamamıştım. Bu sorular basit sorular olarak gözükse de asıl olayı anlamamı hep engellemişti fakat sizinle eğitime başladığımızda aslında olayın oldukça basit olduğunu anladım ve eğitim boyunca tüm soru işaretlerini yok edebildim. Eğitimin interaktif olması ve kafamıza takılan yerleri anında sorabilmemiz, cevap alabilmemiz çok etkileyeci idi. Ayrıca eğitim boyunca programlama dilini öğrenirken ezber yapmanamız gerektiğini öğretmeniz bizim için bir ayrıcalıktı, çünkü bugüne kadar programlama hakkında yazılar ya da videolar hep ezber yapmamız gerektiğini savunur nitelikteydi fakat eğitim boyunca anladım ki bir yazılım dilinde başarılı olmak istiyorsak bunu ezber yaparak sağlayamayız. Başarılı bir yazılım geliştirebilmek için en başta algoritmayı oluşturmalıyız. Eğitim boyunca en çok ilgimi çeken şeylerden birisi de gerçek hayata dair püf noktaları vermenizdi. Her şey için teşekkürler, benim için çok verimli bir eğitim süreciydi.

 

Havva G.

Endüstri Mühendisi

Hergün bir sonraki dersi heyecanla beklediğim bir eğitimdi. Bir ders anca bu kadar sıķmadan işlenebilirdi. Her anından keyif aldım, her an yeni bir şeyler öğrendim.
Verdiğiniz bilgileri özenle seçiyorsunuz ve anlatıyorsunuz. Akıcı olması da ayrı bir güzelliği. Iyi bir yazılımcı bile sizin eğitimlerinizde mutlaka kaçırdığı bir püf noktaya rastlayacaktır. Bize sunduklarınız için teşekkür ederiz. Emeklerinize sağlık hocam.

Gülşah Ö.

Endüstri Mühendisi

İnteraktif derslerde bazen istenilen verim sağlanamıyor ya da istenilen başarı yakalanamıyor. Ama sizin dersleriniz ilk günden itibaren çok akıcı ve verimli geçti. Okulda her şeyi istediğimiz gibi öğrenemiyoruz, internetteki her video da yeteri kadar açıklayıcı değil. Bu da insanın kafasında acaba nasıl öğrenebilirim diye soru işaretleri bırakıyor. Sizin derslerinize katıldığım için şanslıyım çünkü eğitimin her anında yeni ve güncel bilgiler öğrendim. Ezbere gitmediniz, olması gerektiği gibi anlattınız her konuyu. Her gün birbirinden güzel ve hızlı geçti. Sadece nasıl yapılması gerektiğini değil hangi hatalarının yapılmaması gerektiğini de göstermeniz çok güzel oldu benim için. Dersten sonra öğrendiklerimi kendim denemeye başlayınca ne kadar güzel anlattığınızı bir kez daha görmüş oldum. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim, programlama öğrenmek isteyen herkese tavsiye edebilirim.

Elif Y.

Endüstri Mühendisi

O kadar yararlı oldu ki eğer gelip yorum yapmazsam kendimi suçlu hissederdim.Çünkü anlatımınız çok yalın aynı zamanda tecrübelerinizden dolayı önemli tüyoları vermeniz çok hoşuma gitti ve hepsini not ettim.Kitaplarda, yazılarda nokta atışı bilgileri böyle anlaşılır bir dille bulmak çok zor.Zevk alarak dinledim.Gördüğüm çoğu eğitimciden daha başarılı bir anlatımdı.Bence sırrınız en temelden başlayarak işin mantığını benimsetmeniz ya da bende işe yarayan bu oldu.Gözümde çok büyüyen c# artık benim için bir merak ve daha çok öğrenme isteğine dönüştü.Ağzınıza sağlık.

Simge C.

Endüstri Mühendisi

On-line eğitimlere karşı bir önyargım vardı ama bu eğitim sürecinden sonra tüm fikrim değişti. Bu süreçte emeği olan Murat Hocama çok teşekkür ederim. Dersler okulda ezbere öğrendiğimiz programlama derslerinden farklıydı. Konunun mantığını kavrama ve bu konularla ilgili örnekler yapma imkanımız oldu. İnteraktif bir ortam olduğu için takıldığımız yerde veya anlamadığımız konuları soru sormamızda konuyu daha iyi kavramamızı sağladı. Eğitim için tekrardan teşekkür ederim.

Zuhal D.

Endüstri Mühendisi

Merhabalar, c# öğrenmek isteyip YouTube da kendime, anlayışıma uygun bir kanal ararken Hızır gibi yetiştiniz hocam. YouTube da çektiğim en büyük sıkıntılardan biri anlatıcının ya çok yavaş ya çok hızlı anlatıyor olmasıydı online olan eğitimde hızınıza müdahale etme şansı bulduğum için ne sıkıldım ne de dersi kaçırdım. Diğer yandan anlamadığım noktaları sorup hemen geri bildirim vermeniz, üstünden kısaca geçip tekrar etmeniz öğrenmemi pekiştirdi. Hemen ardından henüz algoritmanın a sını bilmezken işin mantığını gösterip günlük hayattan örnekler ile olayları kafamda tam olarak somutlaştırdım. Dersin başındaki enerjiniz ile 2 saat sonundaki enerjinizin birebir aynı olması ise hem odaklanmamı sağladı hem de bir hayli heveslendirdi.Kalplere dokunan emeğinize sağlık.

Sema D.

Endüstri Mühendisi

Selamlar Merhaba Murat Hocam , Eğitiminize katılmaktan memnuniyet duydum. Benzeri anlatımlara göre hem daha net ve sade hem de akıcı anlatıyorsunuz. Hem anlamadığım yerlerde hemen müdahale ediyorsunuz hem de konuların üzerinden geçerek daha kalıcı olmasını sağlıyorsunuz. Hiç sıkılmadan anlayarak dinlediğim bir eğitim oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim. Size iyi çalışmalar dilerim.

Mehmet D.

Bilgisayar Mühendisi

Selamlar Merhaba Murat Hocam , Eğitiminize katılmaktan memnuniyet duydum. Benzeri anlatımlara göre hem daha net ve sade hem de akıcı anlatıyorsunuz. Hem anlamadığım yerlerde hemen müdahale ediyorsunuz hem de konuların üzerinden geçerek daha kalıcı olmasını sağlıyorsunuz. Hiç sıkılmadan anlayarak dinlediğim bir eğitim oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.Bir sonraki dersi merakla bekliyor olacağım. Size iyi çalışmalar dilerim.

Cem Y.

Endüstri Mühendisi

Dersleriniz oldukça akıcı ilerliyor saatin nasıl geçtiğini fark etmiyordum bile.Normalde çabuk sıkılırım ama verdiğiniz örneklerle, anlatış biçiminizle ve yaptığınız uygulamalarla dersten kopma durumu olmuyor. Online dersin faydalarından biri devamlı iletişimin sağlanabilmesi.Sürekli geri bildirim istemeniz de anlaşılmayan noktaları rahat ifade edebilmemize yardımcı oluyor.Şöyle olsa nasıl olur gibi soruları sözde bırakmayarak uygulamalı cevaplamanız çok güzel cevaplarınız havada kalmıyor böylece. Ayrıca kodların yanısıra iş hayatına katkı sağlayacak ipuçlarıyla taçlandırmanız herhangi bir yerde bulunmayacak bir avantaj. Emeğiniz ve çabanız için teşekkürler hocam.

Betül B.

Endüstri Mühendisi

Dersler o kadar keyifli ve öğretici geçiyor ki asla bitsin istemiyorsunuz. Üstelik aklınıza takılan her sorunun cevabına hemen ulaşabiliyorsunuz, tekrar tekrar dinleme fırsatı sunuyor size. Yazılımı daha da seveceginize inanıyorum. Yazılıma başlamak için çok güzel bir fırsat. Murat Beye bu güzel egitim için teşekkür ediyorum, emeklerinize sağlık.

Neslihan S.

Endüstri Mühendisi

Tek kelimeyle muhteşem bir eğitimdi. İlk dersten sonra bu işi başaracağımı anlamıştım ama bu kadar kısa bir sürede bu kadar fazla gelişeceğimi hayal etmemiştim. Dersler çok dolu dolu geçti ama hiçbir bilgi havada kalmadı. Ders sonunda vay be neler neler öğrendim oldum. Murat hocam hiç bir detayı atlamadan kodlamamın tüm inceliklerini özenle anlattınız. Bizimle kurduğunuz samimi iletişim sayesinde tüm sorularımız çekinmeden sorabildik. İyi ki bu eğitime katılmışım. Şuan rahatlıkla c# biliyorum diyebilirim ve bu sizin sayenizde. Herşey için teşekkürler 😌

Cemile A.

Endüstri Mühendisi

Merhaba Murat Hocam, eğitiminizde yer alıyor olmaktan çok mutluyum. Interaktif bir ders, sorularımızı anında sorabiliyoruz ve büyük içtenlikle cevaplıyorsunuz. Akıcı ve anlaşılır uslübunuzla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz sizin dersinizde. Çok çok verimli ve eğlenceli geçiyor, yazılımda çok iyi yerlere geleceğimize eminim sizin sayenizde. Emeğinize sağlık Hocam.

Büşra K.

Endüstri Mühendisi

Merhaba Murat hocam, hiç c# bilmeyen biri olarak o kadar verim alıyorum ki derslerden sayfalarca notlar çıkıyor ortaya ve zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyorum bile  normalde okulda gördüğümüz program derslerinden çok farklı herşey en ince detayına kadar anlatılıyor ve herkesin anlayabileceği bir dilde aktarıyorsunuz bu çok önemli bir nokta bence herkese dokunabilmek konusunda  Yazılım konusunda bana kattığınız heyecan için teşekkür ederim.

Dilan S.

Endüstri Mühendisi

Ben hep öğrenmek istiyordum zaten ama hep de erteliyordum gözümde çok büyütmüştüm onu öğrenmek çözebilmek falann çook çokk uzaktı sanki bana ama senin derslerini dinlemeye başladıktan sonra inan ilk defa kendimi yazılıma bu kadar yakın hissediyorum. Evet dedim ya bunu yapabilirim ben. Zaten o kadar güzel anlatıyosunuz o kadar akıcı ki hemen bitiyor. Çok teşekkür ederim. Çok teşekkür ederiz.

Buket B.

Endüstri Mühendisi

Derslerde aldigin egitimlerde hep bir seyler eksik kalir. Sanal ortamlarda gordugun derslerse cok ayrintili degildir. Daima 45 dakikalik derslerin su konuya da bakmam gerekiyor diye gecer. Burada yalin, net ve samimi bir ortamda ders isleniyor. Gercek bir sinif ortami dusunun bu seferki hoca size gore gidiyor. Bin defa ayni anlatimi yapabilir gerekirse 45 dakikalik ders 2 saate gelir. Ustelik bundan memnuniyet duyar. Sanirim MB farki bu olsa gerek.

Buse U.

Endüstri Mühendisi

HADİ BERABER YAPALIM
YAZILIM ÖĞRENMEK, PROJE GELİŞTİRMEK, GELECEĞİ DEĞİŞTİRMEK VE KENDİ PATRONUNUZ OLUP İYİ PARALAR KAZANMAK İÇİN HEMEN KATILIN