MURAT BİLGİNER

Industryolog Academy Founder – Software Developer

HAKKIMDA

21 Şubat 1992 Aydın Doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden bölüm 2. si olarak mezun oldum. Mezun olduktan sonra bir Havacılık firmasında 2 yıl Yazılım Uzmanı ve ERP Danışmanı olarak çalıştım. Şuan da Firmalara ERP Süreçlerinde yazılım desteği sağlıyoruz. Industryolog Akademinin kurucularından birisiyim.

Yazılım ile ilk tanışmam kişisel bilgisayarımı edindikten sonra 18 yaşında üniversiteye başladığımda gerçekleşmişti. Geleceği Değiştir sloganı yazılıma başlama cümlem. 18 yaşında hayalleri hedefleri yapmak istedikleri olan biri olarak kendime şu soruyu sorduğumu hatırlıyorum Dünyayı ve Geleceği ne Değiştirebilir? Cevabı benim için yazılım olmuştu. O günden sonra çok sıkı sıkıya sarılmış ve çok güçlü bir öğrenme süreci başlatmıştım. Şimdi yaklaşık 7 yıldır uğraştığım yazılımla firmalara çözümler sunabiliyor olmak, kendi hayatımı kolaylaştırmak amacıma adım adım ilerlediğim noktasında ümit veriyor.

2011 yılından bu yana Blogger’ım. Blog yazma serüveni yazılım serüvenimle eş değer. Yazılımda öğrendiklerimi hem paylaşmak duygusuyla hem de anlattıkça daha iyi kavrayabilirim duygusuyla bir blog yazma serüveni başladı. Zamanla Tutkulu bir duruma dönüştü. 4 yıl boyunca tek başıma yazılarımı yazdığım blog serüveni üniversiteden mezun olunca yerini kocaman bir ekibe bıraktı.

2015 yılında Industryolog Akademiyi kurduk. Industryolog Akademiyi kurarken amacımız; kaliteli mühendisler yetiştirmek ve üretim çemberine dahil olup ihracata katkı sağlayabilmekti. Şu anda bunun için emin adımlarla ilerliyoruz.

Yaptığım her işte kaliteyi, farklılığı ve özgünlüğü çok önemserim. Bu yüzden bu eğitim sürecinde bir yazılım öğrenme sürecinden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Bir Mesaj Gönder

Bilgilendirme

Osman Yozgatlı Mahallesi 1204 Sokak No:4 Aydın Merkez

0 554 658 72 50

Hadi Beraber Yapalım

Yazılım Öğrenmek, Proje Geliştirmek, Geleceği Değiştirmek Ve Kendi Patronunuz Olup İyi Paralar Kazanmak İçin Hemen Katılın