PROJE DANIŞMANLIĞI

C# Projelerinizde Takıldığınız Noktalarda Yardım İçin Danışmanlık Teklifinde Bulunabilirsiniz.

Tez Çalışamlarınızda Takıldığınız Yerler, Şirket Projeleriniz, Algoritma Yardımları, Kod Hataları ve Sıfırdan Proje İstekleriniz İçin Danışmanlık İsteyebilirsiniz.

DANIŞMANLIK KONULARI

TEKLİF AL

Danışmanlık istediğiniz konuyla ilgili detaylı mailinizi atınız. Proje Danışmanımız size en kısa zamanda dönüş yapacaktır

Bir Mesaj Gönder

Bilgilendirme

Osman Yozgatlı Mahallesi 1204 Sokak No:4 Aydın Merkez

0 554 658 72 50

En İyi Kullanıcı Yorumu

Bir eğitim sürecinin sonuna geldik ve bu süreç nasıl tamamlandı hala anlamış değilim. Eğitimin en başından, en sonuna kadar geçen süre tabiri caizse benim için göz açıp kapayıncaya kadardı. C# programlama dilini hep öğrenmek istemiştim. İnternette yaptığım araştırmalar ya da izlediğim videolar hep kafamda bir soru işareti oluşturmuştu , bu sorulara çoğu zaman cevap bulamamıştım. Bu sorular basit sorular olarak gözükse de asıl olayı anlamamı hep engellemişti fakat sizinle eğitime başladığımızda aslında olayın oldukça basit olduğunu anladım ve eğitim boyunca tüm soru işaretlerini yok edebildim. Eğitimin interaktif olması ve kafamıza takılan yerleri anında sorabilmemiz, cevap alabilmemiz çok etkileyeci idi. Ayrıca eğitim boyunca programlama dilini öğrenirken ezber yapmanamız gerektiğini öğretmeniz bizim için bir ayrıcalıktı, çünkü bugüne kadar programlama hakkında yazılar ya da videolar hep ezber yapmamız gerektiğini savunur nitelikteydi fakat eğitim boyunca anladım ki bir yazılım dilinde başarılı olmak istiyorsak bunu ezber yaparak sağlayamayız. Başarılı bir yazılım geliştirebilmek için en başta algoritmayı oluşturmalıyız. Eğitim boyunca en çok ilgimi çeken şeylerden birisi de gerçek hayata dair püf noktaları vermenizdi. Her şey için teşekkürler, benim için çok verimli bir eğitim süreciydi.

Haydi Beraber Yapalım

Yazılımı Öğrenmek ve Proje Geliştirmek ve Geleceği Değiştirmek İçin Hemen Katıl